• Nowoczesne gabinety

    Nasze gabinety znajdują się w specjalnie zaprojektowanych, dobrze naświetlonych przestronnych i klimatyzowanych wnętrzach. Dbałość o samopoczucie pacjenta, oraz dobre warunki do prowadzenia leczenia jest widoczna na każdym kroku, od projektu budynku, poprzez poprawną aranżacje wnętrza po staranność wykończenia. Dla wygody naszych pacjentów posiadamy wentylację nawiewno-wywiewną z rekuperacją, co pozwoliło zredukować wszechobecną, ale jakże szkodliwą dla naszego zdrowia klimatyzację. Dla bezpieczeństwa naszych pacjentów budynek i jego otoczenie, wraz z parkingiem są monitorowane. Implant Dentist zaczął przyjmować pacjentów w marcu 2016 roku.

  • Nowatorskie metody leczenia

    Dr Grzegorz Romaszkiewicz zaczął stosowanie implantów śródkostnych w Warszawie w roku 1995, pod opieką dr Michała Sołtana. Pierwsze samodzielne zabiegi z użyciem implantów wraz z następującą w późniejszym okresie odbudową protetyczną na implantach miały miejsce w Radomiu w roku 1998. Pierwsze zabiegi z mikrochirurgii przyzębia, sterowanej regeneracji tkanek w jamie ustnej, oraz zabiegi płatowe (gingiwo-osteoplastyka) odbyły sie w latach 1998-1999. Czytaj więcej...

  • Najwyższa jakość

    Staramy się, aby nowości pojawiające się na rynku, były jak najszybciej sprawdzane i wykorzystywane w naszej codziennej pracy. Oferujemy naszym pacjentom jak najlepsze metody leczenia oparte na wiedzy, wieloletnim doświadczeniu, oraz materiałach i urządzeniach spełniających najwyższe standardy. Poprzez zastosowanie nowoczesnych urządzeń, poszerzają się nasze możliwości, polepsza się jakość pracy, a proces leczenia ulega przyśpieszeniu.

  • Sprawdzone metody

    Od samego początku prowadzimy w naszej praktyce zasady pracy z pacjentem leżącym, prawie zawsze w systemie pracy na cztery ręce. Gdy tylko jest to możliwe korzystamy z koferdamu, a korzyści wynikające z jego użycia są obustronne. Dla pacjenta oznacza to większy komfort leczenia, a lekarzowi umożliwia osiągnięcie lepszych wyników leczenia. Standartem jest leczenie w znieczuleniu miejscowym, chętnie korzystamy z premedykacji farmakologicznej. Używamy mikroskopu zabiegowego i lup zabiegowych, różnych urządzeń elektronicznych do pomiaru długości i mechanicznego opracowania ścian kanałów korzeniowych, a następnie wypełnienia gutaperką na gorąco.

  • Wykształcony personel

    Wyższy i średni personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikacje, poprzez kursy doszkalające i codzienny kontakt z literaturą fachową.

NASZ ZESPÓŁ

image description

dr Grzegorz
Romaszkiewicz

Specjalista chirurgii stomatologicznej i chirurgii szczękowej

image description

dr Błażej
Szczerbaniewicz

Choroby stawu skroniowo - żuchwowego i dysfunkcje układu ruchowego narządu żucia.

image description

dr n. med. Michał
Bartczak

Specjalista ortodoncji

image description

dr Agnieszka
Romanik

10 lat doświadczenia
w endodoncji mikroskopowej


image description

dr Ewelina
Jakubowska Tkaczyk

Endodoncja
i stomatologia zachowawcza

image description

dr Natalia
Pięta

Skaling, piaskowanie
wybielanie zębów

image description

mgr Anna
Kowalczyk

Fizjoterapeuta
dyplomowana asystentka stomatologiczna

image description

Patrycja
Kruk

Dyplomowana higienistka stomatologiczna,
Dyplomowany technik dentystyczny

Implantologia

Leczenie z udziałem implantów śródkostnych stanowi przełom w uzupełnianiu brakujących zębów. Jest to metoda umożliwiająca w sposób najbardziej zbliżony do fizjologicznego przenoszenie sił żucia i odbudowę brakujących zębów. Początkowo implanty osadzano w miejscach gdzie po utracie zębów zachowała się w wystarczającej ilości kość wyrostka zębodołowego. Niestety po utracie zębów zanik kości wyrostka zębodołowego i pokrywającego go dziąsła jest procesem fizjologicznym. Próbowano więc przystosować kształt i wielkość implantów śródkostnych do zmieniających sie warunków w jamie ustnej. Z czasem lekarze nauczyli się odbudowywać brakujące tkanki kości i dziąsła, także obecnie dysponujemy wieloma metodami odbudowy brakujących tkanek miękkich i tkanek kostnych.

Jak mówi dr Marius Steigman, jeden z autorytetów dzisiejszej implantologii implanty należy wkręcać tam, gdzie nie ma kości i gdzie zanikło dziąsło, ale w miejscach anatomicznie odpowiadających pozycjom własnych zębów. Tylko takie postępowanie umożliwi wykonanie protetycznej nadbudowy najbardziej zbliżonej funkcjonalnie i wyglądem estetycznym do własnych zębów pacjenta. Tu należy się drobne wyjaśnienie. Przed implantacją należy oczywiście odtworzyć przy pomocy zabiegów regeneracyjnych brakujące tkanki. Etap odbudowy brakujących tkanek stanowi dla chirurga największe wyzwanie i niesie ze sobą najwięcej problemów. Jaką metodę operacyjną wybrać? Jaki substytut kości użyć? Czy wogóle sięgać po biomateriały? Jaką membranę zastosować w technikach sterowanej regeneracji tkanek, itp.
Pytań i odpowiedzi jest wiele. Podobnie rzecz ma sie z technikami implantacji. Można osadzać implanty natychmiast po ekstrakcji zęba, niekiedy jest wskazana implantacja odroczona, czasami lekarz decyduje sie na implantację połączoną z zabiegiem odbudowy brakujących tkanek kości i dziąsła, itd.

Duża różnorodność technik operacyjnych, biomateriałów, technik szycia. Samo osadzenie implantu jest stosunkowo prostą fazą leczenia, oczywiście pod warunkiem wybrania odpowiedniego implantu i właściwej dla danego przypadku techniki implantacji i czasu obciążenia implantu nadbudowa protetyczną
Postępy w produkcji biomateriałów, technologiach produkcji implantów, oraz coraz większej różnorodności systemów implantologicznych powodują, że należy postawić pytanie: Jaki system jest najlepszy, jaki system implantologiczny gwarantuje największy wskaźnik powodzenia w długotrwałej perspektywie.
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale każda firma implantologiczna ze względów marketingowych przekonuje nas, że właśnie ich produkt jest najlepszy, a użycie właśnie tego produktu gwarantuje największy wskaźnik powodzenia w długotrwałej obserwacji.

Wbrew utartym opiniom internetowym, często idącym w parze z ukrytą reklama, sponsorowaną przez firmy oferujące systemy implantologiczne należy powiedzieć, że w impalntologii, (będącej częścią mikrochirurgii) najwięcej zależy od wiedzy i doświadczenia lekarza. Tak uważa guru współczesnej implantologii Fuoad Khoury, który pisze że nie marka użytego implantu, czy nazwa firmy produkującej biomateriały decydują o sukcesie, ale wiedza i zręczne ręce lekarza chirurga.

Implantologia Radom Implantologia Radom Implantologia Radom

Pacjent miał osadzony implant "z górnej półki". Niestety firma, która w swoim czasie promowała ten implant jako przełomowy, w leczeniu implantologicznym, po kilku latach obecności na rynku wycofała go z oferty. Powodem była duża liczba komplikacji, periimplantitis. Tutaj dodatkowo przyczyną powikłań mogła być niestarannie wykonana faza protetyczna. Implant usunięto, osadzono nowy implant, zregenerowano kość. Końcowe zdjęcie RTG wykonano dwa lata po zakończeniu leczenia.

W naszej ofercie posiadamy różne implanty, stosownie do warunków w jamie ustnej, oraz oczekiwań i wymagań pacjentów. Używane przez nas systemy implantologiczne są stosowane przez lekarzy od wielu lat i są stale udoskonalane przez producentów.
System implantologiczny firmy Nobel Biocare został po raz pierwszy zaprezentowany w Toronto w roku 1982, od tego czasu doczekał sie wielu modyfikacji i ulepszeń. Systemy implantologiczne Implanty TBR, Alfa Bio są dostępne na rynku od około 20 lat. System Miss jest kontynuacją linii Alfpha Bio. Nasi pacjenci często decydują sie na użycie implantów koreańskich Dentium Superline, dostępnych na polskim rynku od kilkunastu lat. Implanty Dentium Superline w mojej opinii gwarantują korzystny wskaźnik jakości do ceny. Niemniej możemy założyć implant każdej marki i każdego systemu implantacyjnego, pod warunkiem wcześniejszych ustaleń oraz według życzeń pacjenta.
Obecnie dostępnych jest wiele różnych systemów implantololgicznych. Aktualnie w Polsce jest na rynku kilkadziesiąt różnych systemów implantologicznych. Trudno ocenić ile systemów jest dostępnych w Europie. Ocenia się jednak, że ok 10% rocznie znika z rynku i tyle samo pojawia się nowych systemów. Dlatego przy wyborze systemu implantologicznego warto zwrócić uwagę na to od jak dawna występuje on na rynku. Czy jest godny zaufania?
Obecnie prawie wyłącznie używa sie implantów o kształcie nagwintowanego cylindra lub stożka. Poszczególne systemy implantologiczne różnią się między sobą szczegółami technicznymi. Raczej niewskazane, a nawet niezawsze możliwe jest łączenie ze sobą elementów z różnych systemów.
Kilka lat temu można było spotkać takie hasło reklamowe dużego producenta implantów: "Każdy stomatolog robi korony, mosty ... implanty". Jak sie dobrze zastanowić nad treścią tego sloganu, to należy współczuć pacjentom, którzy uwierzyli, że leczenie chirurgiczno - protetyczne z użyciem implantów jest takie proste jak założenie wypełnienia, czy korony protetycznej. Zwłaszcza wtedy, gdy wiemy że wykonanie dobrej jakości wypełnienia, czy korony jest sztuką i bardzo łatwo tutaj o popełnienie błędu. Musimy zatem odróżniać realne możliwości leczenia implantologicznego od chwytów reklamowych. Ważną rolę odgrywają doświadczenie i wiedza lekarza, zdarza się często, że realne możliwości są inne niż te przekazywane w spotach reklamowych.
Istotną sprawa są stosunkowo wysokie koszty leczenie implantologicznego, co często jest spowodowane na jednej stronie indywidualnymi warunkami w jamie ustnej pacjenta, a na drugiej stronie jego oczekiwaniami, wymaganiami i ... życzeniami. Dlatego zawsze przedstawiamy Pacjentowi plan leczenia z podaniem rozwiązań alternatywnych w ramach prawidłowego postępowania leczniczego. Jednak nawet największe koszty poniesione przez pacjenta nie zastąpią codziennej higieny, współpracy ze stomatologiem w ramach wizyt kontrolnych, czy wypełnianiu zaleceń ustalonego planu leczenia. Naszym pacjentom implantologicznym zalecamy minimum raz do roku wizyty kontrolne i badania RTG pozabiegowe. Przykładowo pierwsze badanie kontrolne RTG u pacjentów bez dolegliwości i bez uchwytnych zmian na tkankach około implantowych wykonujemy dwa lata po zabiegu.

Implantacja natychmiastowa

Polega na osadzeniu implantu w kości, bezpośrednio po ekstrakcji zęba. Jest to rozwiązanie stosunkowo atrakcyjne dla pacjenta, ponieważ daje możliwość skrócenia całkowitego czasu leczenia, a jednocześnie prawidłowo wykonana implantacja natychmiastowa stwarza możliwości minimalizacji poekstrakcyjnego zaniku tkanek dziąsła i kości. Należy jednak pamiętać, że ten rodzaj implantacji jest możliwy tylko przy zaistnieniu korzystnych warunków miejscowych (zdrowa kość, w odpowiedniej ilości, muszą też być spełnione wymagania dotyczące tkanek miękkich, korzystne warunki zgryzowe, itp.)
Przy korzystnych warunkach zgryzowych można natychmiast po zabiegu obciążyć implant tymczasową nadbudową protetyczną. Po kilku miesiącach należy wykonać definitywną nadbudowę protetyczną.
Trzeba więc rozważyć wszystkie możliwości leczenia i po odpowiedniej analizie zakwalifikować pacjenta do implantacji natychmiastowej, odroczonej, ewentualnie leczenia etapowego. Większość pacjentów kwalifikuje się do leczenia etapowego a tylko niektóre przypadki można zakwalifikować do implantacji natychmiastowej.
Warto jednak pamiętać, że implantacja natychmiastowa, jakkolwiek pożądana przez pacjentów to jej wyniki zawsze są obciążone nieco większym ryzykiem w porównaniu z klasycznym wieloetapowym protokołem leczenia implantologicznego.

Implantacja bezpłatowa

Jest to osadzanie implantów w kości, bez nacinania dziąsła. Dostęp do kości uzyskujemy wycinając w dziąśle specjalnym nożem chirurgicznym okrągły otwór, przez który wprowadzamy frezy kostne, przygotowujące łoże pod implant, a na końcu wkręcamy implant. Tak osadzony implant możemy od razu obciążyć koroną protetyczną, lub zamknąć łącznikiem gojącym, do czasu odbudowy protetycznej. Dla pacjentów ten sposób osadzania implantów może być bardzo atrakcyjny, ale jednocześnie jest to metoda mająca trochę gorsze wyniki, zwłaszcza w długoczasowej ocenie estetycznej profilu tkanek miękkich, wokół korony osadzonej na implancie. Dlatego jej użycie jest częstsze w bocznych odcinkach łuku zębowego.
W czasie trwania zabiegu operacyjnego może wystąpić wiele sytuacji, które zmuszają lekarza do wprowadzenia zmian w technice zabiegowej, a nawet odstąpienia od wykonania zabiegu w technice bez płatowej.
Osadzanie implantów w technice bezpłatowej może się odbywać tylko u niewielkiej liczby pacjentów, tylko tam, gdzie warunki dziąsłowo kostne są wyjątkowo korzystne. Największą wadą zabiegu, zwłaszcza w tzw. warunkach granicznych jest brak kontroli wzrokowej pola zabiegowego.
Natychmiastowe obciążenie implantów ... czyli zęby w jeden dzień to dość popularne hasło zachęcające pacjentów do podjęcia leczenia. Jest tylko jeden problem: pacjentów, których można bezpiecznie zakwalifikować do takiego rodzaju leczenia jest bardzo mało. Fenomen osteointegracji, który jest podstawą leczenia z wykorzystaniem implantów zębowych jest procesem dynamicznym, wymagającym spełnienia odpowiednich warunków. Osobiście dość rzadko obciążam implanty konstrukcją protetyczną, bezpośrednio po ich osadzeniu w kości. Właśnie dlatego, że surowe wymagania dotyczące profilu tkanek miękkich, architektury kości wyrostka, wymagania zgryzowe czy higieniczne spełnia niewielka liczba pacjentów. Jednak każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie i tylko od warunków miejscowych i ogólnych zależy czy pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu.

Więcej o impalntologii, przypadki kliniczne

&

Paradontologia

  • Recesje dziąsłowe

    Recesje dziąsłowe czyli odsłanianie się szyjek i korzeni zębów, jest coraz częściej spotykane. Mogą być recesje zlokalizowane przy pojedynczych zębach (najczęściej kłach, siekaczach). Częściej spotykane są recesje mnogie występujące przy kilku zębach jednocześnie. W miarę rozwoju choroby stopniowo dochodzi do odsłonięcia powierzchni korzenia i zaburzenia proporcji kształtu zębów. Względy estetyczne przy wysokiej linii uśmiechu są najczęstszą przyczyną wizyty u lekarza. Dochodzi również do rozwoju nadwrażliwości na bodźce termiczne, chemiczne, czy nadwrażliwości na dotyk, np. przy szczotkowaniu. Pacjent unikając bólu przestaje doczyszczać miejsca zaatakowane przez recesje, zalegająca płytka bakteryjna jest przyczyną pojawienia sie zmian zapalnych dziąsła brzeżnego, co powoduje przyśpieszenie rozwoju choroby i powiększanie sie recesji. W takich przypadkach dodatkowo, częściej niż zwykle dochodzi do powstawania pęknięć dziąsła.
    Zwiększa się również ryzyko rozwoju próchnicy zębów, ponieważ powierzchnie korzeni, pozbawione są szkliwa, czyli tkanki najbardziej odpornej na działanie bakterii i kwasów organicznych.
    Obnażone powierzchnie korzeni zębów często są również zaatakowane przez niepróchnicze zmiany, takie jak abfrakcje, czy abrazje. Możliwe są również kombinacje różnych procesów patologicznych. Spotykamy się z tym zwłaszcza tam, gdzie w wyniku nieodpowiedniego szczotkowania (nadmierne dociskanie szczoteczki) lub przy zaciskaniu zębów (np. bruksizm) dochodzi do uszkodzenia twardych tkanek zębów.
    Wraz z rozwojem recesji często dochodzi do rozwoju "choroby czarnych trójkątów", czyli powstawanie ciemnych trójkątnych przerw między zębami w miejscach oryginalnie wypełnionych przez różowe brodawki dziąsłowe.

  • Najczęstsze przyczyny recesji:

    • wrodzone skłonności (tzw. cienki biotyp tkankowy),
    • odchyłki anatomiczne, takie jak płytki przedsionek, przerośnięty przyczep wędzidełka wargi, itp.
    • urazy i mikrourazy brzegu dziąsłowego (np. niewłaściwe szczotkowanie, dociskanie szczotki z nadmierną siłą do powierzchni zębów i dziąseł).
    • wady ortodontyczne
    • choroba przyzębia i nawracające stany zapalne niszczące tkanki dziąsła.
    • parafunkcje, niewłaściwa technika użytkowania nitek dentystycznych czy wykałaczek
    • leczenie ortodontyczne, połączone z oddziaływaniem na zęby dużymi siłami, zwłaszcza przy dowargowym wysuwaniu, lub wychylaniu zębów. Oczywiście nie chodzi o zaprzestanie leczenia ortodontycznego jako takiego, ale przy podejmowaniu decyzji o leczeniu orto należy pamiętać o zwiększonym ryzyku rozwoju recesji.

  • Profilaktyka recesji dziąsłowych:

    Dysponujemy dzisiaj różnymi technikami mikrochirurgicznymi w leczeniu recesji, ale największą rolę powinna jednak odgrywać profilaktyka recesji dziąsłowych:

    • prawidłowe techniki czyszczenia zębów
    • unikanie mikrourazów dziąsła, czyli samookaleczenia dziąsła i brodawek dziąsłowych, jak np. niewłaściwe używanie wykałaczek, czy nieumiejętna technika nitkowania.
    • regularne usuwanie i niedopuszczanie do formowania się kamienia nazębnego i poddziąsłowego

  • Leczenie recesji dziąsłowych

    Zabiegi mikrochirurgiczne podejmuje się u pacjentów, którzy poznali i stosują przewidziane zabiegi profilaktyczne. Bardzo ważna jest przedoperacyjna higienizacja pacjenta, przygotowanie pacjenta, czy wyeliminowanie parafunkcji.
    Z zasady nie operuje się pacjentów palących papierosy. Wyniki mikrochirurgicznych zabiegów często zależą od ukrwienia, które u palaczy jest silnie zaburzone. Nie ma znaczenia czy pacjent pali cienkie papierosy (tzw. słomki), czy pali np. tylko dziesięć papierosów dziennie. Po wypaleniu jednego papierosa skurcz naczyń krwionośnych wywołany przez nikotynę ustępuje dopiero po około 20-24 godzinach. Jeżeli w okresie pozabiegowym pacjent pali papierosy, to tylko przypadkiem i szczęśliwym zbiegiem okoliczności można oczekiwać korzystnego wyniku zabiegu mikrochirurgicznego.

    Metoda chirurgiczna dobierana jest w zależności od stopnia zaawansowania choroby, warunków anatomicznych oraz ilości zębów objętych schorzeniem. Wyróżnia się różne rodzaje zabiegów, połączone z użyciem, lub bez użycia biomateriałów (np. Mucoderm), z użyciem przeszczepów tkanki nabłonkowej, lub tkanki łącznej, wyróżniamy zabiegi jednoetapowe, lub dwuetapowe.
    Przeszczepy tkanki łącznej stosuje się często profilaktycznie w przypadku rozpoznania cienkiego biotypu i postępowania recesji przy wielu zębach. Dotyczy to również pacjentów przygotowywanych do leczenia ortodontycznego, ponieważ często u pacjentów z cienkim biotypem dziąsła po zakończeniu leczenia orto są widoczne recesje dziąsłowe. Stąd potrzeba rozważenia leczenia profilaktycznego.
    Bezpośrednio przed zabiegami chirurgicznymi wskazane jest przeprowadzenie profesjonalnego oczyszczania wszystkich zębów w celu zredukowania ilości bakterii w jamie ustnej. Umożliwia to prawidłowe i szybsze wygojenie dziąseł po wykonaniu zabiegu.
    Zabiegi wykonywane są w głębokim znieczuleniu miejscowym. Stosowane są techniki i narzędzia mikrochirurgiczne pozwalające na atraumatyczne postępowanie z delikatnymi tkankami przyzębia.
    Bezpośrednio przed zabiegiem pacjent otrzymuje leki przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Antybiotyki są przepisywane indywidualnie i zwykle nie przekraczamy terapii siedmiodniowej. Po zabiegu należy stosować sie do zaleceń lekarza, obowiązuje specjalna dieta, oszczędzający tryb życia, oraz specjalny tryb higienizacjijamy ustnej. Szwy zdejmujemy najczęściej pomiędzy 4 -14 dniem po zabiegu Wstępny okres gojenia trwa kilka tygodni , a całkowita ocena wyników zabiegu jest dokonywana po 9-12 miesiącach. W tym czasie dochodzi do dojrzewania bliznowatych tkanek w okolicy zabiegowej, wygładzają się kontury dziąsła i stabilizuje jego kolor. Blizny pozabiegowe stają się prawie niewidoczne.

Przypadki kliniczne recesji dziąsłowych
Perfection is something we'll never reach. There is no such thing as perfection But if You don't aim for it, You don't even get close Ronald Goldstein Światowy autorytet w zakresie stomatologii estetycznej, prowadzi badania w szerokim zakresie od ortodoncji przez stomatologię zachowawczą, implantologię, paradontologię do ostatecznej rehabilitacji protetycznej pacjenta.
Perfection is something we'll never reach. There is no such thing as perfection But if You don't aim for it, You don't even get close Ronald Goldstein Światowy autorytet w zakresie stomatologii estetycznej, prowadzi badania w szerokim zakresie od ortodoncji przez stomatologię zachowawczą, implantologię, paradontologię do ostatecznej rehabilitacji protetycznej pacjenta.
image description

Protetyka

Cele leczenia

Protetyka to nie tylko uzupełnianie brakujących zębów przy pomocy koron, mostów czy protez. To również poprawa estetyki, dzięki zmianie koloru, kształtu i ustawienia zębów. To również odbudowy zębów zniszczonych próchnicowo w sposób o wiele trwalszy niż przy pomocy tradycyjnych wypełnień bezpośrednich. Obecnie jest silnie zaznaczona tendencja do unikania wykorzystywania metalu przy odbudowach estetycznych.

Licówki, korony

Estetyczne uzupełnienia jak licówki, korony zarówno kompozytowe, jak i cało ceramiczne są zalecane zwłaszcza w przednim odcinku łuku zębowego. Swobodne przenikanie światła przez odbudowy pozbawione metalu umożliwia osiągnięcie dobrych wyników estetycznych. Również w bocznych partiach wykonywane sa laboratoryjne uzupełnienia cało ceramiczne, czy kompozytowe jak korony i mosty.

Korony, mosty, rekonstrukcje

W większości pacjentów z niewielkimi brakami zębowymi istnieją trzy opcje: mosty klasyczne lub adhezyjne, protetyczne odbudowy oparte na implantach, i protezy ruchome. Pacjenci najchętniej sięgają po stałe uzupełnienia protetyczne, ale ich zastosowanie jest uzależnione od rozległości braków zębowych, warunków dziąsłowo–kostnych oraz stanu zachowania i rozmieszczenia własnych zębów pacjenta. Złotym standardem jest wykonanie mostów osadzanych na zębach filarowych. Takie zęby należy oszlifować pod korony, a gotowe uzupełnienie protetyczne osadza się na cement lutujący.

Protetyka - rozwinięcie
image description
image description
image description


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image

Kontakt

Zostaw wiadomość

Implant Dentist - 26-600 Radom, ul. Zakręt 6 - tel. 607 576 849
obok marketu Aldi przy skrzyżowaniu ulic 1905r i Kościuszki

poniedziałek - piątek: 9:00 - 19.00, sobota: 9:00 - 14:00
image description

Implant-dentist

Radom, ul. Zakręt 6